Kitap365 - Efsane Kasım İndirimleri
Kitap365 geniş ürün yelpazesi ile her alanda okurun aradığını bulacağı ve yeni keşifler yapacağı bir dünya sunuyor.
Bu sene her şey farklı!
Tüm dünya Black Friday indirimleri ile tüketicilere özel bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanırken, Kitap365 olarak okurlarımızla kurduğumuz bağın gücünü sunduğumuz her hizmete yansıtıyor, indirim ve fırsatlarda da farklı sürprizler sunuyoruz.
Kitap okumanın önemine inanarak yola çıkan Kitap365 olarak herkes okusun diye indirim fırsatlarımızı özel günlerle sınırlamayarak Kasım ayı sonuna kadar devam ettiriyoruz.
Onlarca yayınevinde ve binlerce kitapta bu aya özel cazip fırsatlar seni bekliyor. En son çıkan kitaplardan çok satanlara, özel ilgi alanlarından popüler yayınlara kadar keşfedeceğin her kitap bu indirimlere dahil.
Üstelik 100 TL ve üzeri kargo bedava ve kapıda ödeme fırsatıyla. Şimdi sana sadece kitap dünyasında keyifli bir yolculuk yapmak kalıyor.
Kitap365 iyi alışverişler diler!


Kitap365  - Şahane Cuma İndirimleri
Kitap365.com, geniş ürün yelpazesi ile kitapseverlerin dünyasına bir kapı aralamakla kalmıyor, okurlar için geniş bir alan yaratıyor ve her okuyucu kitlesine sesleniyor. Black Friday indirimleri için hazır mısınız? Şahane Cuma inanılmaz fırsatlar ve heyecan dolu saatler ile sizlerle buluşuyor. Uzun zamandır beklediğiniz fırsat Efsane Cuma ile geliyor. Hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu etmek için efsane fırsat! Efsane fiyatlar, en popüler kitaplar Şahane Cuma avantajlarıyla Kitap365.com’da sizleri bekliyor, keyifli alışverişler…
Black Friday'e özel binlerce kitap şahane fiyatlar ile Kitap365'de! Efsane Cuma fırsatlarından yararlanmak için hemen tıkla!


Black Friday Nedir?
Black Friday (Kara Cuma), ABD’de 1932’de Şükran Günü sonrası alışveriş sezonunun başlangıcı olarak kabul edilmiştir. Black Friday, markaların büyük kampanyalar, akılalmaz indirimler ile tüketicilere inanılmaz fırsatlar sunduğu bir gündür. Bu günde mağazalar geç saatlere kadar hizmet vermektedir. Türkiye’de Black Friday’e Şahane Cuma, Efsane Cuma gibi isimler verilmiştir.


Black Friday Ne Zaman?
ABD’de Şükran Günü’nden gününden sonraki ilk Cuma günü kutlanan Black Friday, ülkemizde dünya ülkeleri ile aynı günde yaşanıyor. Bu yıl 29 Kasım günü başlayacak olan Şahane Cuma, Kitap365.com’da birbirinden farklı avantajlarla kitapseverleri bekliyor. Online alışverişin ve indirimli fiyatların keyfini çıkarmanın tam zamanı! Sevdiklerinizi mutlu etmenin günü yoktur fakat “Şahane Cuma” fırsatlarıyla indirimlerden faydalanmanın tadına doyum olmayacak. Birbirinden farklı, en popüler, en keyifli kitaplar ve kırtasiye ürünleri ile kendinizi ve yakınlarınızı ödüllendirmek için Şahane Cuma’da Kitap355.com’a göz atmayı unutmayın.


Neden Black Friday? - Black Friday’in Tarihçesi
1961 yılında Philadelpihia’da Noel’den sonraki ilk Cuma günü indirimler sebebiyle yaşanan yoğunlukta insanlar birbirlerini ezmiş, araçlar trafikte sıkışmış ve insan yığınları şehirde kaosa sebep olmuştur. O gün yaşananlardan sonra, indirim günü “Blak Friday” yani Kara Cuma olarak anılmaya başlanmıştır. Türkiye’de ise Cuma günleri kutsal bir gün olarak kabul edildiğinden bu günün “Kara Cuma” olarak anılması tepki toplamış ve hoş görülmemiştir. Markalar bu güne “Şahane Cuma”, “Efsane Cuma”, “Mutlu Cuma” gibi isimler vererek bu krizin önüne geçmişlerdir.

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın