Şiir Çağlayanı

Şiir Çağlayanı

Yorum Ekle

%35

10,40 TL 16,00 TL

100 TL üzeri kargo bedava!

Kategori Edebiyat > Şiir
Yayınevi Cinius Yayınları
Yazar Muhammed Ali Adıgüzel
Barkod 9786257170932
Tedarik Süresi 5 iş günü
- +
SEPETE EKLE

Şiir Çağlayanı

Muhammed Ali Adıgüzel, 08.10.1977 tarihinde Adıyaman’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimini yine memleketi olan Adıyaman’da tamamlamıştır. Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Hayatının en verimli yıllarını İstanbul ve KKTC’de geçirmiştir.

Muhammed Ali Adıgüzel Şair – Ozan ve Araştırmacı Yazar olan dedesi İmam Şenozan’ın izinde, onun manevi mirasını da devralarak, yoluna sağlam adımlarla ve son sürat devam etmektedir.

Muhammed Ali Adıgüzel Sanatçı – Yazar vasıflarının yanı sıra aynı zamanda gazeteci, şair ve bestekârdır da. Hem eski bir işverendir ve hem de birçok alanda uzman yöneticilik kariyeri ve geçmişine sahiptir.

Muhammed Ali Adıgüzel birçok yerel, ulusal ve uluslararası (Dernek vakıf vb.) sivil toplum kuruluşunun da yöneticisi ve aktif üyesidir. Bu kurumlarla olan ilişki ve dayanışması da her geçen gün gelişerek devam etmektedir.
Muhammed Ali Adıgüzel aktif sahne hayatına devam etmektedir. Ayrıca birçok kitap ve dergide yer almaya ve birçok gazete ve haber ajansında da yazmaya devam etmektedir.

Muhammed Ali Adıgüzel, kendi tabiriyle “Gerek ortaya koyduğum bütün eserlerim ve gerekse de müziğe olan yoğun ilgi ve alakam beni ben yapan bir bütünün olmazsa olmaz parçalarıdır.” demektedir. Ve yine kendisini idealist, geniş düşünen, insan ve insanları sınırlamayan, katı kalıpları da sevmeyen biri olarak tanımlar. Ve bütün her şeyin ötesinde, sanatı da; “Sonsuz güzeli bulma arayışı” olarak tanımlayarak anlamlandırır. Son olarak okuyucularının bütün bunların ötesinde, kendisini eserlerinden daha iyi tanıyıp anlamalarını ummaktadır.

Muhammed Ali Adıgüzel’in kimliğindeki ismi Adıgüzel Sinan’dır. Bunu kamuoyuna birçok defa farklı yol ve yöntemlerle ilan etmiş, duyurmuştur.
Muhammed Ali Adıgüzel ilerde ortaya koymayı düşündüğü bütün kitap ve albüm çalışmaları için sponsor desteği aramaya ve almaya devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı her türlü konser ve benzeri etkilnlik davetlerine açıktır.

Dil Türkçe
Kâğıt Cinsi 2. Hamur
Cilt Tipi Ciltsiz
Basım Yeri TÜRKİYE
Yayın Tarihi Eylül-2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Sayfa Sayısı 113
Ölçü 13x19,5 cm
  • Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz...

Muhammed Ali Adıgüzel Kitapları

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Birlikte Bakılan Ürünler

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın